Hakkımızda

Orion Capital Partners, merkezi İstanbul’da olan ve özellikle sınır ötesi işlemlere odaklı bağımsız bir Şirket Birleşme ve Satın Alma (B&S) danışmanlık firmasıdır.

Orion olarak, birinci sınıf kurumsal finans ve sektör uzmanlarından oluşan büyüyen ekibimizin kolektif bilgi birikimi aracılığıyla yetkin finansal danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Müşteri odaklılığımız bizi ayrı kılan önemli özelliklerden bir tanesidir.  Her projede küresel en iyi uygulamaları kullanarak ve uluslararası standartlarda, ortak seviyesinde hizmet veririz. Müşterimizin gizliliği her şeyden önce gelir.

Orion Capital Partners, orta piyasa işlemlerinde uzmanlaşmıştır.

Orion, aile şirketlerine, şirket ve özel sermaye şirketlerine işlemlerin başlatılması, yapılandırması ve uygulanması konularında yetkin bir danışmanlık sunar. Strateji, işlem yapısı, fiyatlandırma, finansman ve zamanlama hakkında tavsiyelerde bulunuruz. Pazarlıklar da dahil olmak üzere sürecin her aşamasında işlemlerin tamamlanmasına destek oluruz. Global ayak izimiz ve erişim ağımız aracılığıyla tüm dünyadaki kilit karar vericileri ile olan derin ilişkilerimiz, müşterilerimize sermaye ihtiyaçlarını karşılama ve bir işleme ilişkin en uygun ve en olası tarafları belirleme konusunda esneklik ve destek sunmamıza olanak tanır.

 

Yatırım almaya hazır mısınız?

Neden Orion

ancient map  world on old paper
Küresel Kapsam

Müşterilerimize derin yerel bağlantılarımızdan ve dünyada önde gelen küresel erişim ağımızdan yararlanarak hizmet veriyoruz.

Daha Fazla Oku
073435952-team-work-process-young-busine
Üst Düzey İlgi

Küçük büyük her işlemde üst düzey hizmet ve ilgi gösteririz. Sektör ve işlem tecrübesi fark yaratır.

Daha Fazla Oku
072104688-team-work-process-young-busine
Süreç Temelli Hizmetler

Değer yaratmayı en üst düzeye çıkarmak ve riskleri en aza indirmek için işlemin tüm yaşam döngüsü boyunca küresel en iyi uygulamaları ve araç setlerini kullanırız.

Daha Fazla Oku
'Fiyat ödediğinizdir. Değer ise aldığınızdır.'
'Harika bir şirketi iyi bir fiyata almak, iyi bir şirketi harika bir fiyata almaktan çok daha iyidir.'
- Warren Buffet

Yönetim Ekibi

Deniz Kartal

Yönetici Ortak
Orion Capital Partners
Deniz Kartal 10 yılı Amerika’da olmak üzere 15 yıla yakın yurt dışında uluslararası firmalarda birleşme ve satın almalar, strateji ve finans alanlarında üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra Türkiye’ye dönmüştür.  Kariyeri süresince birden çok coğrafyada bir çok şirket birleşme, satın alma, ve satış projelerinde liderlik yapmıştır. Deniz Üsküdar Amerikan Lisesi mezunudur. İstanbul Teknik Üniversitesi’nden Tekstil Mühendisliği derecesi, University of Illinois, Urbana Champaign’den ise MBA derecesi vardır.

Cem Koşmaz

Kıdemli Danışman
Orion Capital Partners
Cem Koşmaz’ın şirket kurma, yönetme, büyütme ve satma konusunda 20 sene üzeri tecrübesi vardır. Orion’dan önce San Francisco, Madrid ve İstanbul’da ofisleri olan Ottoman Partners adında bir B&S butiğinde Ortak olarak çalışmıştır. Cem değişik sektörlerde yatırımları olan bir seri girişimcidir. QuickPBX’e ortak olmanın dışında hem Habit Sağlıklı Yiyecekler A.Ş. and hem de Pizza House – Coffee Corner’ın kurucusudur. Cem NexDock’a yatırım yapmaktadır. Cem Orta Doğu Teknik Üniversitesi mezunudur.

Değerlerimiz

Biz müşterilerimizin işini kendi işimiz olarak görürüz. Danışman olarak değil, ortak ve yoldaş oluruz. Müşterilerimizin hedeflerini paylaşıp, onların gerçekliğini anlarız. Sürecin her aşamasında yanınızdayız.

Bütünlük

İşlem boyunca tüm paydaşlarla olan ilişkilerimizde en yüksek standartta bütünlük, verimlilik ve yeterliliğe bağlı kalırız.

Gizlilik

Gizlilik bizim için en önemli konudur.

Şeffaflık

İşlemin her safhasında müşteriye şeffaflık gösteririz.

Kalite

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için küresel en iyi uygulamaları ve uluslararası standartları kullanırız.

Üyelikler

Daha fazla bilgi için

Orion Capital Partners Bültenine Üye Olun
Üye Ol